Oferowane certyfikaty SSL

Geotrust QuickSSL Premium
Certyfikat z walidacją pojedynczej domeny, który zabezpiecza tylko jedną domenę. QuickSSL Premium nadaje się do zabezpieczania szyfrowanych transakcji pomiędzy osobą odwiedzającą witrynę a serwerem. Certyfikat nie dostarcza informacji o tożsamości operatora strony internetowej, a jedynie informacje o domenie. Certyfikat jest w pełni zaufany we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych, w tym na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony itp.
 
Geotrust QuickSSL Premium SAN
Zaawansowana wersja Certyfikatu Single Domain Validated, która pozwala na zabezpieczenie do 250 domen.
 
Uwaga:
Domena główna jest zabezpieczana zarówno z, jak i bez przedrostka www. Pozostałe domeny są zabezpieczane na podstawie nazwy wprowadzonej w czasie zamówienia. Jeśli wymagane jest zabezpieczenie domen dodatkowych zarówno z, jak i bez przedrostka www, należy sprecyzować obie wersje w trakcie zamówienia.
 
Przykładowo: Domena główna, „mojadomena.pl“, dla której zamówiony został certyfikat SAN (Geotrust QuickSSL Premium SAN) zostanie automatycznie zabezpieczona zarówno w formie „mojadomena.pl“, jak również w formie „www.mojadomena.pl“. Domena dodatkowa, sprecyzowana w trakcie zamówienia jako „twojadomena.pl“, zostanie zabezpieczona jedynie w tej formie. Jeśli wymagane jest zabezpieczenie również domeny w formie „www.twojadomena.pl“, należy sprecyzować również tę wersję w trakcie składania zamówienia. Każda domena dodatkowa dla tego typu certyfikatu jest dodatkowo płatna.
 
RapidSSL
Certyfikat Single Domain Validated, który zabezpiecza tylko jedną domenę. RapidSSL jest certyfikatem 128/256 bitowym, wspieranym przez większość przeglądarek internetowych. Jego głównymi zaletami są prostota instalacji oraz niska cena. Certyfikat pozwala na zabezpieczenie prostych sklepów internetowych oraz transakcji biznesowych.
 
RapidSSL Wildcard
Certyfikat Domain Validated RapidSSL Wildcard zabezpiecza domenę główną, jak również wszelkie subdomeny. Głównymi zaletami są wsparcie w większości przeglądarek internetowych oraz prostota instalacji. Certyfikat ten jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia bardziej rozbudowanych systemów o wielu subdomenach, jednocześnie zachowując przystępność cenową.
 
Actalis DV SSL
Certyfikat Single Domain Validated, który zabezpiecza tylko jedną domenę. Poziom bezpieczeństwa jest porównywalny z certyfikatami Rapid SSL lub QuickSSL Premium.
 
Actalis DV SSL Wildcard
Certyfikat Domain-Validated Asterisk, który zabezpiecza domenę główną, jak również wszelkie subdomeny. Głównymi zaletami są wsparcie w większości przeglądarek internetowych oraz prostota instalacji. Certyfikat ten jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia bardziej rozbudowanych systemów o wielu subdomenach, jednocześnie zachowując przystępność cenową.
 
Actalis DV SSL SAN
Certyfikat zabezpiecza do 50 domen. W cenie zawarte jest pięc domen, jedna domena główna + cztery domeny dodatkowe.
 
Uwaga:
Domena główna jest zabezpieczana zarówno z, jak i bez przedrostka www. Pozostałe domeny są zabezpieczane na podstawie nazwy wprowadzonej w czasie zamówienia. Jeśli wymagane jest zabezpieczenie domen dodatkowych zarówno z, jak i bez przedrostka www, należy sprecyzować obie wersje w trakcie zamówienia.
 
Przykładowo: Domena główna, „mojadomena.pl“, dla której zamówiony został certyfikat SAN (Actalis DV SSL SAN) zostanie automatycznie zabezpieczona zarówno w formie „mojadomena.pl“, jak również w formie „www.mojadomena.pl“. Domena dodatkowa, sprecyzowana w trakcie zamówienia jako „twojadomena.pl“, zostanie zabezpieczona jedynie w tej formie. Jeśli wymagane jest zabezpieczenie również domeny w formie „www.twojadomena.pl“, należy sprecyzować również tę wersję w trakcie składania zamówienia. Każda domena dodatkowa dla tego typu certyfikatu jest dodatkowo płatna.
 
Oferujemy certyfikaty SSL typu DV (domain validated). Jeśli jesteś zainteresowany innym rodzajem certyfikatu (OV - organization validated, EV - extended validation), prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta poprzez autoryzowane zgłoszenie.