Jakie atuty posiada Classic VPS?

Jak zamówić usługę?
Usługę Classic VPS możesz zamówić w Panelu Administracji na www.forpsi.pl.
 
Czym się charakteryzuje?
Zgodnie z wybranymi przez ciebie w procesie zamówienia parametrami, zostaje utworzony wirtualny serwer cloud w naszym data center.
Możesz wybrać jeden z oferowanych wariantów: S, M, L, XL. Możesz także wybrać pomiędzy systemem operacyjnym Windows lub Linux. Obecnie dostępne są 2 szablony dla Windows – Server 2012 i Server 2016 oraz 3 szablony dla Linux – CentOS 7, Ubuntu 18 oraz Debian 9. Dostępna jest również możliwość zdalnego połączenia się poprzez Konsolę Odzyskiwania oraz możliwość zamówienia licencji Plesk.
Szczegóły parametrów poszczególnych wariantów znajdziesz na naszej stronie. Wydajność CPU dla Classic VPS nie jest gwarantowana.
 
Jak wygląda opłata za usługę?
Usługa Classic VPS jest opłacana w okresach 30-dniowych (dni kalendarzowe). Faktura proforma jest wysyłana na 18 dni przed upłynięciem ważności usługi. Faktura proforma jest wysyłana na twój bilingowy adres e-mail.
 
Co się dzieje po upłynięciu ważności usługi?
Serwer jest wyłączany w dniu zakończenia ważności usługi w przypadku braku zaksięgowanej wpłaty w systemie. Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia wpłaty, skontaktuj się z nami celem weryfikacji wpłaty, celem uniknięcia problemów.
 
Czy mogę zmienić wariant?
Tak, istnieje możliwość rozszerzenia wariantu. Wyślij zgłoszenie do wparcia klienta.